CT0805FSF-332J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805FSF-332J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 3.3 µH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0805fsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 60MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm