CT0805FSF-562J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805FSF-562J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 5.6 µH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0805fsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 40MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.3Ohm