CT0805HTF-10NG
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805HTF-10NG
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 10 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805htf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 80mOhm