CT0805HTF-18NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805HTF-18NJ
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 18 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805htf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3.1GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 130mOhm