CT0805LSF-153J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805LSF-153J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 15 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct0805lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.5MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 3.55Ohm