CT1008CSF-562G
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008CSF-562G
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 290
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 5.6 µH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 55MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 7Ohm