CT1008CSF-621G
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008CSF-621G
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 310
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 620 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 375MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm