CT1008CSF-680M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008CSF-680M
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 68 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 200mOhm