CT1008LDLSF-1R5J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008LDLSF-1R5J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 1.5 µH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct1008ldlsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 210MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 125mOhm