CT1008LDLSF-3R3J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008LDLSF-3R3J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 30
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 3.3 µH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct1008ldlsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 54MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 210mOhm