CT1008LSCF-680J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008LSCF-680J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 68 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008lscf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 15MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 16.6Ohm