CT1008LSCF-820K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008LSCF-820K
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 82 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008lscf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 13MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 19Ohm