CT1008PSF-104K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008PSF-104K
Beschreibung:
SMD WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 100 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008psf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 8MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 4.8Ohm