CT1008PSF-682M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1008PSF-682M
Beschreibung:
SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 6.8 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008psf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 110MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 580mOhm