CT1206CSF-1R0G
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT1206CSF-1R0G
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 1 µH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1206csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 400MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.8Ohm