CT187LYF-183J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT187LYF-183J
Beschreibung:
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 18 mH
Series ct187lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 300kHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 60Ohm