CT187LYF-391J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT187LYF-391J
Beschreibung:
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 390 µH
Series ct187lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 2.1MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 4Ohm