CT187LYF-681K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT187LYF-681K
Beschreibung:
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 680 µH
Series ct187lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.6MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 4Ohm