CT262LYF-122K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT262LYF-122K
Beschreibung:
RAD LEADED FIXED INDUCTOR LOW PR
Benutzer handbuch
Inductance 1.2 mH
Series ct262lyf
Frequency - Self Resonant 1.9MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 9Ohm