CT622LYF-222M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT622LYF-222M
Beschreibung:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 2.2 mH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 900kHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 6.8Ohm