CT622LYF-471K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT622LYF-471K
Beschreibung:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 470 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.9MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm