CT622LYF-821K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT622LYF-821K
Beschreibung:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Auf Lager : 1475
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 820 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.5MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm