CTAC1008F-33NK
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTAC1008F-33NK
Beschreibung:
SMD AIR CORE INDUCTOR
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 33 nH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ctac1008f
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.6GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 19.5Ohm