CTC1F-821K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC1F-821K
Beschreibung:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 820 µH
Series ctc1f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 3.8MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 65Ohm