CTC2F-1R5K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC2F-1R5K
Beschreibung:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Auf Lager : 10340
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 1.5 µH
Series ctc2f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 130MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 200mOhm