CTC2F-221K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC2F-221K
Benutzer handbuch
Inductance 220 µH
Series ctc2f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 4MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 5.7Ohm