CTC2F-3R3J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC2F-3R3J
Beschreibung:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Auf Lager : 30
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 3.3 µH
Series ctc2f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 70MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 300mOhm