CTC2F-3R9K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC2F-3R9K
Beschreibung:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 3.9 µH
Series ctc2f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 65MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 320mOhm