CTC3F-8R2J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC3F-8R2J
Beschreibung:
8.2UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 8.2 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 53MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 520mOhm