CTC4F-152J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTC4F-152J
Beschreibung:
1500UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 1.5 mH
Series ctc4f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.25MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 21.6Ohm