CTCB0805F-151M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCB0805F-151M
Beschreibung:
FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 250mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 300mA