CTCB1806F-800S
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCB1806F-800S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 80 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTCBF
Package / Case 1806 (4516 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A