CTCDRH125F-680M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCDRH125F-680M
Beschreibung:
68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Auf Lager : 1174
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 68 µH