CTCDRH3D16F-220N
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCDRH3D16F-220N
Beschreibung:
22UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 430mOhm Max
Inductance 22 µH