CTCDRH5D28F-680N
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCDRH5D28F-680N
Beschreibung:
68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 520mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 355mOhm Max
Inductance 68 µH