CTCDRH62BF-151M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCDRH62BF-151M
Beschreibung:
150UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Auf Lager : 1990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 280mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.18Ohm Max
Inductance 150 µH