CTCDRH74F-390M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCDRH74F-390M
Beschreibung:
39UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 910mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 39 µH