CTCDRH8D38F-220N
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCDRH8D38F-220N
Beschreibung:
22UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 2.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 105mOhm Max
Inductance 22 µH