CTCH114F-562L
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCH114F-562L
Paket:
Radial
Beschreibung:
5600A RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 210mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.567" (14.40mm)
Tolerance ±15%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.2Ohm Max
Inductance 5.6 mH