CTCH855F-101K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCH855F-101K
Paket:
Radial
Beschreibung:
100UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 810mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 520mOhm Max
Inductance 100 µH