CTCH875F-680K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTCH875F-680K
Paket:
Radial
Beschreibung:
68UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 68 µH