CTDAT3119F-150M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTDAT3119F-150M
Paket:
Vertical, 4 PC Pin
Beschreibung:
SMD SHLD PWR INDUCTOR FOR DIG AM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 41A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.378" (35.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 17 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Vertical, 4 PC Pin
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6.3mOhm Max
Inductance 15 µH