CTDO5022PF-392HC
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTDO5022PF-392HC
Beschreibung:
3.9UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 3.9 µH