CTGS105F-150M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTGS105F-150M
Beschreibung:
15UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.3A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 15 µH