CTGS137F-2R2M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTGS137F-2R2M
Beschreibung:
2.2UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Auf Lager : 320
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 18A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 22 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.287" (7.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6mOhm
Inductance 2.2 µH
Series CTGS137F
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 50MHz