CTGS54F-150L
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTGS54F-150L
Beschreibung:
15UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 15 µH