CTGS54F-330M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTGS54F-330M
Beschreibung:
33UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 880 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 33 µH