CTGS75F-331K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTGS75F-331K
Beschreibung:
330UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
Auf Lager : 7010
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 400mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.2Ohm Max
Inductance 330 µH