CTH6EF-220K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTH6EF-220K
Paket:
Axial
Beschreibung:
22UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
Auf Lager : 26
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 640mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CTH6F
Type Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 8.4MHz