CTH8F-330K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTH8F-330K
Beschreibung:
33UH AXIAL PWR LINE INDUCTOR
Auf Lager : 19
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.82A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.469" Dia x 0.921" L (11.90mm x 23.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 32mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 9MHz